Home

sprcha trochu priechod бароко тенис Envision Citlivý Severozápad

Дарислав Николов взе купата в Шестия вечерен турнир на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
Дарислав Николов взе купата в Шестия вечерен турнир на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Новини - Българска федерация по тенис

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Състезателите на Барокко  спорт, спечелиха едно първо и две втори места, на първия турнир от веригата  Kinder+ 🏆🏆🏆 Дамян Аврамовкси спечели първо място, на турнира до
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Състезателите на Барокко спорт, спечелиха едно първо и две втори места, на първия турнир от веригата Kinder+ 🏆🏆🏆 Дамян Аврамовкси спечели първо място, на турнира до

ТК... - Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Фејсбук

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Тенис кортове

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко  Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу  Я.Кирчева. | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу Я.Кирчева. | Facebook

Тенис клуб „Бароко“ приема начинаещите на ITL - Interactive-Tennis.com

Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко  спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
ТК Барокко приема четвъртото издание на вечерните турнири на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели  турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи  категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт

Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and  Play
Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and Play

7 българчета се класираха за втория кръг на Бароко Къп 2019

Матеуш Ейсмонт срази Марк Хаджижеков в гладиаторска битка на Бароко

Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис  до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт