Home

veľmi pekné trón gentleman 21 mája 1969 futbal slovan zostava muzstva odstrašiť zrušiť šijací stroj

Slovan pred 40 rokmi zdolal Barcu a vyhral PVP | Športky.sk

Pred 50 rokmi Slovan dobyl Európu. Na finále Slovan - Barcelona sa bude  dlho spomínať
Pred 50 rokmi Slovan dobyl Európu. Na finále Slovan - Barcelona sa bude dlho spomínať

Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi  vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou
Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou

ŠK Slovan Bratislava oslavuje 103. narodeniny :: ŠK Slovan Bratislava -  oficiálna www stránka futbalového klubu
ŠK Slovan Bratislava oslavuje 103. narodeniny :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Slovan spoznal súpera v Lige majstrov, dostal najslabšieho protivníka a  bude hrať vonku | Športky.sk
Slovan spoznal súpera v Lige majstrov, dostal najslabšieho protivníka a bude hrať vonku | Športky.sk

ŠK Slovan Bratislava si pripomína 50 rokov od zisku PVP | SPORTNET

História ŠK Slovan :: Belasí Chlapci

Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová trénera, ktoré sa do  bodky splnili! | Športky.sk
Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová trénera, ktoré sa do bodky splnili! | Športky.sk

SLOVAN BRATISLAVA ZÍSKAL DEVIATY TITUL V ÉRE SAMOSTATNOSTI - 24hod.sk

Slovan Bratislava má 100 rokov, oslavovať bude 11. mája | Šport7.sk

Slovan pred 50 rokmi v bazilejskom finále zdolal Barcelonu a získal Pohár  víťazov pohárov | TVNOVINY.sk
Slovan pred 50 rokmi v bazilejskom finále zdolal Barcelonu a získal Pohár víťazov pohárov | TVNOVINY.sk

Vičan tvrdil, že by PVP získali aj so Šaňom Bumbalom - Ostatné - Futbal -  Športweb
Vičan tvrdil, že by PVP získali aj so Šaňom Bumbalom - Ostatné - Futbal - Športweb

ŠK Slovan Bratislava – Wikipédia

Päťdesiat rokov od najväčšieho úspechu :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna  www stránka futbalového klubu
Päťdesiat rokov od najväčšieho úspechu :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu