Home

motor mozaika spiatočný mostar futbal stadion zásada pravdepodobne Rozpadnúť sa

EKL: Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar (fotografie) - Fotka 1 z 14 -  SITA.sk
EKL: Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar (fotografie) - Fotka 1 z 14 - SITA.sk

Galéria k článku: VIDEO Slovan sa zachránil v poslednej minúte: Po  penaltách postúpil do skupinovej fázy EKL! - fotografia 8/23 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Slovan sa zachránil v poslednej minúte: Po penaltách postúpil do skupinovej fázy EKL! - fotografia 8/23 | Sportky

Weiss a Pauschek reagujú na zápas Zrinjski Mostar - Slovan Bratislava (1:0)  | SPORTNET
Weiss a Pauschek reagujú na zápas Zrinjski Mostar - Slovan Bratislava (1:0) | SPORTNET

Slovan riskoval, zachránil ho akrobatický gól. Ak by nepostúpil, bol by to  problém, myslí si Sapara
Slovan riskoval, zachránil ho akrobatický gól. Ak by nepostúpil, bol by to problém, myslí si Sapara

Slovan Bratislava to v Mostare nezvládol: V odvete pred domácim publikom ho  čaká náročná úloha | Nový Čas
Slovan Bratislava to v Mostare nezvládol: V odvete pred domácim publikom ho čaká náročná úloha | Nový Čas

Stadion Rođeni - Wikipedia

Európska konferenčná liga: Slovan prehral na ihrisku Zrinjski Mostar 0:1 -  SME Minúta
Európska konferenčná liga: Slovan prehral na ihrisku Zrinjski Mostar 0:1 - SME Minúta

Slovan čaká Zrinjski Mostar. Má poslednú šancu pokračovať v pohárovej Európe

Dráma do poslednej minúty: Slovan vyradil Mostar po penaltách. Zahrá si  pohárovú Európu | Futbal
Dráma do poslednej minúty: Slovan vyradil Mostar po penaltách. Zahrá si pohárovú Európu | Futbal

Štadión ako za socíku, fašistická minulosť. Predstavujeme Zrinjski Mostar -  Ostatné - Futbal - Športweb
Štadión ako za socíku, fašistická minulosť. Predstavujeme Zrinjski Mostar - Ostatné - Futbal - Športweb

HŠK Zrinjski Mostar - Wikipedia

Slovan musí vyhrať o dva góly, aby postúpil cez Mostar. Kašia verí, že to  zvládnu a na jeseň budú v pohárovej Európe - SITA.sk
Slovan musí vyhrať o dva góly, aby postúpil cez Mostar. Kašia verí, že to zvládnu a na jeseň budú v pohárovej Európe - SITA.sk

LM - FC Spartak Trnava dnes proti HŠK Zrinjski Mostar | Slovenský futbalový  zväz
LM - FC Spartak Trnava dnes proti HŠK Zrinjski Mostar | Slovenský futbalový zväz

Zápas Trnava - Mostar sme sledovali ONLINE - Šport - Futbal - Európske  poháre - Športweb
Zápas Trnava - Mostar sme sledovali ONLINE - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Slovan v Mostare siahal po remíze, domáci rozhodli v závere

Ohlasy: Krôčik od historickej chvíle. Mostarský sen zničili zázračné  nožničky - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb
Ohlasy: Krôčik od historickej chvíle. Mostarský sen zničili zázračné nožničky - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb