Home

Áno pestrý aktivita svetový pohár v slalome zien preambuly konzulát Zamestnávateľ

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo slalom Aare 2023 (sobota) | SPORTNET

Are svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať -  Zimné športy - Športweb
Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať - Zimné športy - Športweb

Vlhová oslavuje pódiové umiestnenie / výsledky obrovský slalom | Šport.sk

Bodovanie SP lyžovanie ▶️ priebežné poradie žien 2022/23

Svetový pohár v alpskom lyžovaní ▶️ kalendár SP, výsledky

Lyžovanie : Petra Vlhová výsledok dnes - slalom / Soldeu | Šport.sk

Obrovský slalom v Jasnej preložili pre silný vietor - SITA.sk

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Svetový pohár ide do finále. Petra Vlhová ešte má o čo bojovať

Petra Vlhová dnes výsledok 2 kolo - obrovsky slalom nedela / Kranjska Gora  | Šport.sk
Petra Vlhová dnes výsledok 2 kolo - obrovsky slalom nedela / Kranjska Gora | Šport.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Vlhovú na štarte neuvidíme. Organizátori spravili radikálny krok - Zimné  športy - Športweb
Vlhovú na štarte neuvidíme. Organizátori spravili radikálny krok - Zimné športy - Športweb

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo slalom v Záhreb 2023 | SPORTNET

Petra Vlhová dnes išla 1. kolo slalomu v Záhrebe 2023 (výsledky) | SPORTNET

Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti  k našim susedom! | Športky.sk
Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti k našim susedom! | Športky.sk

Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) | SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Záhrebe 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová uzavrela sezónu 3. miestom v obrovskom slalome - Správy RTVS

Lyžování - SP Špindlerův Mlýn 2023 slalom: program, výsledky ❄️ |  BetArena.cz
Lyžování - SP Špindlerův Mlýn 2023 slalom: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25.  mieste | JOJŠPORT
Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25. mieste | JOJŠPORT

ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022  | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022 | SPORTNET

SP v alpském lyžování 2022/23 DNES ⛷️ program, bodování

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom - ženy  Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom  obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Obrovský slalom - ženy Svetový pohár po roku opäť prichádza na zámorské zjazdovky. V dnešnom obrovskom slalome sa pretekárky predstavia v